۹۸۷ نفر مجوز حضور در انتخابات شورای اسلامی شهرستان میاندوآب را کسب کردند

[ad_1]

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از ایسنا،ناصر امیری با اعلام این خبر افزود ؛ بیش از ۹۰ درصد ثبت نام کنندگان اولیه عضویت در شورای شهر از سوی هیات اجرائی و نظارت تایید صلاحیت شدند
15
امیری ادامه داد:از ۱۰۸۸ نفر ثبت نام کرده ۱۵ نفر توسط هیئات اجرایی و ۵۲ نفر نیز توسط هیئات نظارت رد صلاحیت شده اند و ۳۴ نفر نیز از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داده اند.

وی ادامه داد: در شهر میاندوآب از ۱۳۱ داوطلب ،۱ نفر از هیئت اجرایی و ۸ نفر نیز از هیئت نظارت صلاحیت نگرفتند و ۳ نفر هم خودشان انصراف دادند لذا انتخابات آتی شورای شهر بین ۱۱۹ نفر برگزار خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب آمار تایید شده باروق را ۱۱ نفر و شهر چهاربرج را نیز ۱۰ نفر اعلام کرد و گفت:در سه بخش روستایی مرکزی و مرحمت آباد و باروق نیز به ترتیب ۵۴۶ ،۸۹ ،۲۲۷ نفر توانستند به عرصه رقابت انتخاباتی شورای اسلامی راه پیدا کنند.

رئیس هیئات اجرایی شهرستان میاندوآب تاریخ دقیق انتشار اسامی داوطلبان عضویت در شورای شهر را ۲۰ اردیبهشت اعلام کرد و گفت: طبق جدول زمان بندی انتخابات شورای شهر تبلیغات برای داوطلبان از ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۸ روز بیست و هشتم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *