شعار اشتغال زایی جوانان و حمایت از تولید در آذربایجان غربی به عمل تحقق یابد

[ad_1]

امام جمعه میاندوآب؛

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید حسن‌زاده با اشاره به ویژگی‌های دولت دوازدهم اظهار کرد: سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال معرفی شده است از این رو توجه به این موضوعات بیش از پیش باید در دستور کار مسئولان و دولت دوازدهم باشد.

photo_2016-12-19_17-24-45

وی افزود: دولت دوازدهم باید توجه به سزایی به اشتغال زایی به ویژه اشتغال زایی برای جوانان داشته باشد و از تولیدات داخلی حمایت کند تا صنعت داخل کشور از حالت رکود خارج شود.

امام جمعه میاندوآب خاطرنشان کرد: اگر تولید و اشتغال در جامعه وجود داشته باشد افکار عموم به این سمت جلب می‌شود و از بسیاری از مشکلات عمومی در جامعه و اجتماع پیشگیری می‌شود بنابراین انتظار مردم از دولت دوازدهم بیشتر از هر موضوعی بر روی ایجاد شغل است.

وی با اشاره به ویژگی‌های استاندار بعدی آذربایجان غربی تصریح کرد: استاندار نماینده دولت در استان‌هاست و باید همانند دیگر مسئولان به فرمایشات مقام معظم رهبری واقف باشد و دستورات ایشان را جاری کند و در همه حال در خدمت مردم باشد و از هرگونه اقدامات حاشیه‌ای پرهیز کند.

حسن زاده بیان کرد: مسئولان نباید به دولت‌های غربی به ویژه کشور آمریکا اعتماد کنند و این دولت در طول ۳۸ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در همه حال کوشیده است تا علیه ما کارشکنی انجام دهد و نظام، انقلاب و مردم ایران اسلامی را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کند.

وی تاکید کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران باید به عهدشکنی‌های دولت آمریکا پاسخ دندان شکنی دهند و نشان دهند که هیچ قدرتی نمی‌تواند سبب شکست ما شود و آنان با اتحاد اکثریتی خود همیشه ما را در سختی‌ها قرار می‌دهند ولی ما با دین و ایمان خود پیش می‌رویم.

انتهای خبر/عضو کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی میاندوآب پرس شوید

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *