رقابت ۳۵۸۵ داوطلب کنکور در میاندوآب/ بیش از ۶۰ درصد داوطلبان زن هستند

[ad_1]

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از ایسنا دکتر کبیری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در میاندوآب اعلام کرد:، طی دو نوبت صبح و عصر پنج شنبه ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۳۵۸۵ داوطلب همزمان با سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت که بیش از ۶۰ درصد داوطلبان زن هستند.

5_edited
کبیری گفت :از این تعداد ۲۴۷۶ داوطلب که بیش از ۶۹درصد مجموع داوطلبان است در گروه علوم تجربی شرکت کرده اند و از این تعداد ۱۳۳۶ داوطلب زن و ۱۱۴۰ داوطلب نیز مرد هستند.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب ادامه داد: صبح امروز گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی و بعداز ظهر امروز نیز گروه آزمایشی هنر  در این مرکزکنکور خواهند داد و صبح فردا گروه علوم تجربی در سه مرکز آموزش عالی شهید باکری ،دانشگاه پیام نور و مرکز آموزش استعدادهای درخشان برگزار خواهد شد و عصر هم گروه آزمایشی زبان های خارجی تنها در همین مرکز آزمون خواهند داد.

دکتر کبیری با اشاره به اینکه کارت ورود به جلسه تا لحظه آغاز هر گروه آزمایشی قابل پرینت از سایت سازمان سنجش است گفت: برخی اطلاعات توسط خود داوطلبان قابل ویرایش و است و برخی رفع نواقص هم با مراجعه به باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه در مرکز آموزش عالی باکری قابل اصلاح است.

در پایان کبیری از همکاری فرمانداری ،شبکه بهداشت و درمان،اداره راه و شهرسازی و تمامی سازمان ها و ارگان هایی که جهت برگزاری این آزمون سراسری سازمان سنجش را یاری کرده اند قدردانی کرد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *